Dom szkieletowy – najaktualniejsza technologia

Jedną z technologii stawiania teraźniejszych domów jest technologia kanadyjska. Domy kanadyjskie mają całą masę wielbicieli zwane są dodatkowo domami szkieletowymi, sip panel. Te domy są niedrogie w postawieniu, oszczędne w eksploatacji oraz ekologiczne i zdrowe. Domy szkieletowe wznosi się na bazie drewnianego stelażu do którego doczepia się wielowarstwowe ściany. Większość budowy to prace suche, więc dom można stawiać niezależnie warunków atmosferycznych i pory roku. Istotne jest natomiast, by postarać się o najwyższej klasy materiały oraz o specjalistów, którzy we właściwej kolejności i z wystarczającą starannością będą przygotowywać dane etapy budowy. Właściwe stworzenie połączeń i ocieplenia, a także prawidłowe położenie instalacji to warunki niezbędne, aby dom kanadyjski działał poprawnie. Największą pozytywną stroną domu szkieletowego jest czas jego wzniesienia który jest niebywale prędki. Do tego przystępne są koszta budowy. Taki dom jest niezmiernie trwały. Odpowiednio stworzony dom kanadyjski, z materiałów wysokiej jakości pozwoli bardzo długo na korzystanie z niego. Jeśli wziąć poza tym pod uwagę łatwość rozbudowy, posłuży nawet kolejnym pokoleniom. Dodatkowo, domy szkieletowe od początku pozwalają na oszczędzanie energii.

Ogromnie ekonomiczny i niedrogi dom w paczce

Oczekiwania klientów są całkiem mocno sprecyzowane. Chcą oni przebywać w ekologicznym, zdrowym, niezwykle oszczędnym i niedrogim domu, jak przykładowo sip panel. Biorąc pod uwagę oczekiwania naszych klientów opracowaliśmy konkretny towar, który nosi nazwę 'domu w paczce’. Dzięki temu wyjściu klient zyskuje pieniądze, czas oraz jest w stanie redukować ilość ekip na budowie. Po postawieniu naszego budynku, co wynosi w przeliczeniu 20 dni roboczych dostaną Państwo kompletnie zadaszony budynek ze ścianami działowymi. Należy jedynie zainstalować okna, drzwi wejściowe i powinniśmy zająć się wykończeniem domu. Wszystko to w niecały miesiąc. Nasz projekt zamieszkaj w 30 dni jest doskonały dla ludzi, którym zależy na czasie, a do tego pragną zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Energooszczędne budownictwo, to idealne wyjście na miarę XXI wieku

SIP Panel na ściany konstrukcyjne i działowe, to sklejony pod olbrzymim ciśnieniem moduł, którego skład to płyta OSB i wełna skalna. SIP Panel stropowy i dachowy to sklejony pod olbrzymim ciśnieniem moduł, który składa się z płyty OSB i styropianu. To energooszczędne budownictwo, to rewelacyjne wyjście na miarę XXI wieku. Dom modułowy, czyli dom bez pozwolenia. Oferujemy wzniesienie na własnej działce domu, który nie wymaga zezwolenia na budowę. Posiada on powierzchnię 35 m i da się go postawić na zgłoszenie. Może on pełnić oficjalnie rolę budynku gospodarczego na działce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *