Rozładowanie stresu i metoda na nudę, mianowicie darmowy pasjans

Każdego dnia jesteśmy narażani na stres, w pracy przez nagromadzenie zobowiązania i pośpieszające terminy, a także w domu, także z uwagi na narastające, liczne powinności. Kiedyś potrzebujemy chwili dla siebie, powiedzmy odmóżdżenia. Są oprócz tego momenty, kiedy nie wiemy co robić, czyli po prostu się nudzimy. Dla takich właśnie osób powstały różnorodne formy rozrywki, które można wykonywać w mieszkaniu czynnie, czyli między innymi jakiś trening lub biernie, leżąc w łóżku. Jedną z nich, na miarę teraźniejszych czasów są różnorodne gry, które jesteśmy w stanie zainstalować na swojego smartfona. Jest ich rzeczywiście sporo, z uwagi na to każdy może znaleźć coś, co będzie odpowiadało własnym preferencjom. Jeśli jesteśmy wielbicielami gier logicznych, w których nie tylko klikamy, ale również myślimy, należy postawić na gry karciane, które pobudzają nasz mózg do pracy. Bezsprzecznie pasjans online za darmo to gry, które są najpopularniejszą grą karcianą na kuli ziemskiej i grał w nią prawie każdy. W sumie każdy ten zdążył już do tej pory w nią zagrać. Na pierwsze spojrzenie sprawia ona wrażenie dziecinne łatwej, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. Wygrana w tej układance zależy przeważnie od dobrego rozdania.

W nowoczesnych czasach darmowy pasjans i wygraj – to właśnie wyzwanie!

Dzisiaj pasjanse solitaire, to na pozór prosta gra, w końcu układamy zaledwie karty. Ktoś to już ją przetestował wie, że to totalna bzdura. Więc pasjans online za darmo ciężki zawodnik, a pytanie na jakiej zasadzie go ułożyć zadają sobie jednakowo początkujący gracze, jak i ci którzy mają już w tym wprawę. Pasjans jest także nazywany samotnikiem, inaczej pasjans Solitaire. Pasjans, to gra dla jednej osoby, co zdradliwie wydaje się nudne, a w rzeczywistości pobudza nasz mózg do myślenia, zajmuje dużo czasu i dostarcza wielu wrażeń. Jest to skomplikowana gra i trudno ją zakończyć. Darmowego pasjansa rozkłada się każdorazowo w siedmiu kolumnach. Pierwszy karta od wierzchu powinna za każdym razem pozostać odkryta. W pierwszej kolumnie znajduje się jedynie jedna odkryta karta, w drugiej jedna zakryta i jedna odkryta, w trzeciej dwie zakryte i jedna odkryta itd. 24 pozostałe karty należy ułożyć na stosie nieopodal kolumn. Nad rozdanymi, ułożonymi w kolumny kartami znajdują się cztery pola bazowe. Kartę da się ułożyć na odkrytej karcie w danej kolumnie, jeśli odznacza się ona kolorem i jest karta niższą o jedno oczko. Po zdjęciu odkrytej karty z danej kolumny, da się odkryć następną, aż kolumna będzie pusta. Wówczas można w niej ulokować króla i rozpocząć układanie kolejnej kolumny. Gra w darmowego pasjansa toczy się do chwili ułożenia pełnych czterech stosów lub do czasu, gdy nie ma już opcji ruchu.

W jaki sposób wygrać w grze – pasjans darmowy?

Nie ma sprawdzonych sposobów, które zapewniły by nam wygraną w darmowym pasjansie online. Wymyślono jednakże rady, którymi każdy gracz musi się posłużyć. Nie zapewniają one wygranej, tymczasem znacznie pomagają. Po pierwsze trzeba wytyczyć priorytety, a ściślej mówiąc podjąć decyzję czy na wstępie układać karty w kolumnach albo kupki na polach bazowych. Musimy jednakowo zapoznać się z kupką kart rezerwowych, które są obok. Dalszą kluczową sprawą jest to, że należy skupić się na tym, by układać karty od prawej do lewej, czyli od najdłuższej do najkrótszej kolumny. Ostatnimi rzeczami, o których trzeba pamiętać to równe rozkładanie kart i fakt, że nie zawsze stosowne jest to, żeby używać wszystkich trzech kart ze stosu rezerwowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *