Dzisiaj banery reklamowe są słynne

Dzisiaj banery reklamowe są znane i da się je spotkać niemalże na każdym kroku, przeważnie w miastach. Skupiają naszą uwagę przymocowane do ogrodzeń, na ścianach budynków czy przyczepione na odpowiednio zespawanych stelażach. Ale co to właściwie jest i po co rozpowszechnia się takie rzeczy? Otóż, baner reklamowy to nic innego jak element graficzny, którego najbardziej kluczowym zadaniem jest zainteresowanie ludzi do zapoznania się z jego przekazem. Jak możemy wywnioskować już po samej nazwie, baner reklamowy ma za zadanie reklamować – na przykład usługi jakiejś firmy, wydarzenie, jakieś firmy czy wytwory. Jest to najtańsza, dostępna na rynku postać reklamy. Dzięki swoim właściwościom, świetnie nadają się one do wykorzystania na zewnątrz. Czynnik, który je odznacza to przede wszystkim ogromna odporność na warunki klimatyczne, jak również promieniowanie UV. Trzeba pomijając to wspomnieć, że taki baner reklamowy jest lekki i wygodny jeżeli chodzi o dostawę. Jedyne, co powinniśmy zrobić to zawinąć go w rulon.

Umieszczanie wielkoformatowych banerów reklamowych

Baner reklamowy robi się w drukarni solwentowej. Druk solwentowy jest jedną z najbardziej znanych metod zastosowywanych do wydruków wielkoformatowych. Dzięki niemu można przenieść cyfrowe obrazy na rzeczywiste powierzchnie. W drukarni wielkoformatowej znajdują się urządzenia drukujące nazywane ploterami solwentowymi. Są to ogromne drukarnie atramentowe, które używają do druku kolorowego rozpuszczalnika a nie tuszu. Stosowna głowica rozlewa farbę na powierzchni przeznaczonej do zadrukowania. Ploter posiada możliwości drukowania na wielu rodzajach podłoży, np. na foliach winylowych. Dzięki technologii druku solwentowego można wykonywać interesujące tablice, szyldy, billboardy, świetlne kasetony, flagi i transparenty. Tusze solwentowane idealnie sprawdzą się w momencie, gdy inne atramenty nie zdadzą egzaminu.

Najchodliwszy baner reklamowy

Gdy przy zleceniu wykonania baneru reklamowego kluczowe znaczenie mają dla Państwa takie elementy jak właściwa informacja, wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i szacunek to mogą być Państwo przekonani, że my damy radę Wam to zapewnić. Poza wcześniej wspomnianymi istotne jest w takiej samej mierze to, że posiadamy swój park maszynowy oraz stosujemy tylko wypróbowane materiały od słynnych producentów, dostawców z Europy. Nasze banery reklamowe charakteryzują się w szczególności materiałem Frontlit 510g oraz podwiniętymi i zgrzanymi krawędziami. Takie banery są przygotowane do zamontowania. Mamy dostępne cztery szerokości rolek: 100, 150, 200, 300 cm. Oferujemy wysłanie paczki kurierem. Jeśli mają Państwo gotowy projekt na baner reklamowy to w takim razie, można nam go przesłać na maila w postaci pliku. Jednak jeśli nie posiadają Państwo przyrządzonego banera reklamowego to my, w cenie banera, oferujemy nieskomplikowany projekt graficzny, czyli tło w jednym kolorze i tekst. Eksperckie projekty graficzne przyrządzamy za dodatkową opłatą.

Gorąco zachęcamy do przejrzenia naszej propozycji banery reklamowe na stronie https://solprint.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *